Search Our Site

КІНОЗАЛИ У ЛЬВОВІ

Цена указана за аренду зала на 2 часа, независимо от количества гостей


Зал "Рожева пантера"

РОМАНТИКА У ДУСІ КУЛЬТОВОЇ КРИМІНАЛЬНОЇ КІНОКОМЕДІЇ! РОЖЕВА ПАНТЕРА, ВОНА Ж ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДІАМАНТ, ЯКИЙ РОЗШУКУВАВ “НАЙНЕКОМПЕТЕНТНІШИЙ ІНСПЕКТОР” ФРАНЦІЇ ЖАН КЛУЗО. ЗАЛ ВИКОНАНИЙ У РОЖЕВИХ КОЛЬОРАХ ДЛЯ МРІЙЛИВОГО НАСТРОЮ.МЕРИХТІННЯ СВІЧОК ТА ЗАПАХ СВІЖИХ КВІТІВ СТВОРЮТЬ ЗАТИШОК ТА АТМОСФЕРУ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ! ЕКРАН НА 2 МЕТРИ IДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КІНО-ПОБАЧЕНЬ! ЦІЛИЙ КІНОЗАЛ, ЯК І УВЕСЬ СВІТ, НАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ДВОМ!

ВАРТІСТЬ – 300 ГРН.


Зал "Гетсбі"

“АМЕРИКАНСЬКА МРІЯ” СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ У СТІНАХ ЗАЛУ “ГЕТСБІ”! РОЗКІШ ТА БАГАТСТВО У СТИЛІ 20-Х. РР., ЯК У КРАЩИХ ВІЛЛАХ “ЗОЛОТОЇ НАБЕРЕЖНОЇ” ЛОНГ-АЙЛЕНДУ! ЗРУЧНІ М’ЯКI ДИВАНИ ТА ПУФИ, ЧОРНИЙ ТА ЗОЛОТИЙ КОЛЬОРИ, НАМИСТО, ПІР’Я ТА БОКАЛИ ШАМПАНЬ В ЯКОСТІ ДЕКОРУ! А ТАКОЖ ДІАГОНАЛЬ ЕКРАНУ 2,5 МЕТРИ, ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА ЗВУКУ, ЗОБРАЖЕННЯ В HD, ПРИСТАВКА XBOX 360 З ФУНКЦІЄЮ KINECT ДЛЯ ВЕЧІРОК, МАСШТАБОМ ЯК У САМОГО ДЖЕЯ ГЕТСБІ! «ВІК ДЖАЗУ», РОМАНТИКА ТА ОПТИМІЗМ У ЗАЛІ ГЕТСБІ!

ВАРТІСТЬ – 400ГРН.


Зал "Еверест"

СПРАВЖНІ ПРИГОДИ У ЗАЛІ В ГІРНИЧО-АЛЬПІЙСЬКОМУ СТИЛІ! ТІЛЬКИ ЦІЛІЙ ГРУПІ СКАЛОЛАЗІВ ДО СНАГИ ПОДОЛАТИ НЕПРИСТУПНУ ГОРУ ЕВЕРЕСТ! ТІЛЬКИ ЦІЛІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ ПІД СИЛУ ВЛАШТУВАТИ НАЙКРУТІШУ ВЕЧІРКУ! А В ПОМІЧ ОСТАННІМ - ГОЛУБЕ НЕБО, БЕЗКРАЙНІ ГОРИ, СОЛЯНІ ЛАМПИ ТА СПЕЦІАЛЬНЕ ПРИЛАДДЯ В ІНТЕР’ЄРІ ЗАЛУ «ЕВЕРЕСТ». А ЩОБ КАРТИНКА БУЛА ЩЕ БІЛЬШ РЕАЛЬНОЮ, А ЕМОЦІЇ СПРАВЖНІМИ, ЗАЛ ОСНАЩЕНИЙ ПРОФЕСІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ЗВУКУ, ПОВНИМ КОМПЛЕКТОМ XBOX 360 ТА ЕКРАНОМ З ДІАГОНАЛЛЮ 2,5 МЕТРИ.

ВАРТІСТЬ - 450 ГРН.


Зал "Нью Йорк"

В ЗАЛІ Є ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ XBOX 360 З ФУНКЦІЄЮ KINECT, HD ЗОБРАЖЕННЯ ТА ЕКРАН З ДІАГОНАЛЛЮ 2,5 МЕТРИ.

ВАРТІСТЬ - 450 ГРН.


Зал StarWars

СТАТИ ЧАСТИНОЮ ЕПІЧНОЇ ФАНТАСТИЧНОЇ САГИ? ЗАПРОСТО! ПЛАНЕТА ТАТУІН ЯК НА ДОЛОНІ! КОСМІЧНИЙ ПРОСТІР І СПРАВЖНІ “ЗІРКОВІ ВІЙНИ”! ЕПОГЕЄМ ЯКИХ Є ДОЛЕНОСНА СУТИЧКА МОЛОДОГО ДЖЕДАЯ ЛЮКА СКАЙВОКЕРА ТА ДАРТА ВЕЙДЕРА. ПОЛІТ БУДЕ КОМФОРТНИМ! М’ЯКІ ДИВАНИ ТА ПУФИ, А НАВКРУГИ СВІТЛО НЕОНІВ, ЩОБ ЗАНУРИТИСЬ В АТМОСФЕРУ ПЕРЕПИТІЙ ВСЕСВІТУ З ГОЛОВОЮ! ЗАЛ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ДИТЯЧИХ ДНІВ НАРОДЖЕНЬ ТА ВЕЧІРОК! ОБЛАДНАНИЙ ПОВНИМ КОМПЛЕКТОМ XBOX 360 З ФУНКЦІЄЮ KINECT, ЕКРАНОМ З ДІАГОНАЛЛЮ 2,5 МЕТРИ.

ВАРТІСТЬ - 600 ГРН.


Зал Дикий захід

ПЕРІОД БЕЗСТРАШНИХ ЗОЛОТОШУКАЧІВ, ПОЄДИНКІВ БАНДИТІВ З ШЕРИФАМИ ТА НЕСТРИМНИХ РОЗВАГ У САЛУНАХ! ЗАЛ У СТИЛІ ВЕСТЕРН ДЛЯ СПРАВЖНІХ КОВБОЇВ! ТУТ Є ІРЖАВІ ДІЖКИ, І ШИРОКОПОЛІ КАПЕЛЮХИ, І НАВІТЬ ЗАХІД СОНЦЯ У КАНЬЙОНІ! У ЗАЛІ Є ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ XBOX 360 З ФУНКЦІЄЮ KINECT, ЕКРАН З ДІАГОНАЛЛЮ 2,5 МЕТРИ. НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯГУЧНИХ ВЕЧІРОК ТА СВЯТКУВАНЬ!

ВАРТІСТЬ - 600 ГРН.


Для бронирования залов обращайтесь по телефонам (068) 404 03 50    (073) 404 03 50

Наш адрес м. Львів, вул. Генерала Чупринки 5